Letnie atrakcje Białego Jaru

Winterpol Karpacz Biały Jar to nie tylko stacja narciarska! Nasza stacja jest otwarta przez 365 dni w roku - latem znajdziesz u nas mnóstwo atrakcji o czym szerzej poniżej.
Często stacje narciarskie utożsamiane są z sezonową działalnością, która ma miejsce w okresie zimy. Ale nie Winterpol Karpacz Biały Jar – u nas sezon trwa przez cały rok. Zimą kompleks narciarski z trzema trasami o zróżnicowanym poziomie trudności, gdzie do dyspozycji narciarzy jest nowoczesna, podgrzewana 6 osobowa kanapa z osłonami i wyciąg dziecięcy magiczny dywan – idealny do bezkolizyjnej nauki jazdy na nartach. Znajdziesz tu również licencjonowaną szkołę narciarsko - snowboardową oraz punkty gastronomiczne. Latem punkt wyjścia na wycieczki piesze i rowerowe oraz dużo atrakcji, aktywności i radości. W okresie lata na terenie naszej stacji do Państwa dyspozycji znajdują się:

Całoroczny wyciąg

W Białym Jarze w Karpaczu znajduje się jeden z najnowocześniejszych wyciągów w Polsce – 6 osobowa, wyprzęgana kanapa z osłonami przeciwwietrznymi, która gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Jej imponująca przepustowość to 3tys osób na godzinę. Wyciąg kanapowy dostępny jest przez cały rok, zimą dla narciarzy, a latem dla turystów pieszych i rowerowych, którzy rozpoczynają wędrówkę w Karkonosze. Wyciągiem można dostać się z ulicy Turystycznej pod dolna stację wyciągu na Kopę. Wyciąg przystosowany jest również do przewozu rowerów, gokardów oraz wózków inwalidzkich. W okresie letnim funkcjonuje codziennie w godzinach od 08:30 do 18:00. Cennik przejazdów koleją znajduje się TUTAJ.

Winterpol
Summer Park

To miejsce dla naszych najmłodszych gości. Letni park zlokalizowany jest w górnej części stoku tuż przy Barze Arenka i Dzikim Wodospadzie. Cały dzień zabawy dla każdej pociechy to 35,00 PLN – niezależnie ile czasu spędzisz w naszym parku. Park czynny jest codziennie 11:00 do 17:00. Bilety są do nabycia w kasie zlokalizowanej przy parku. Wśród atrakcji znajdują się:

  • Dmuchana zjeżdżalnia Winterka
  • Dmuchany tor z Winterkowymi przeszkodami
  • Dmuchana trampolia
  • 60m tor Tubbingowy z wyciągiem taśmowym


Więcej informacji i cennik znajdują się TUTAJ.

Ścieżka dydaktyczna

Przy górnej stacji wyciągu w kierunku Baru Arenka zlokalizowana jest ścieżka dydaktyczna. Nasz bohater Łoś Winterek przygotował kilka ciekawych informacji o atrakcjach turystycznych Karpacza. Wszyscy którzy odwiedzą naszą ścieżkę dydaktyczną otrzymają odznakę naszego Winterka – do odebrania w Barze Arenka.

Dużo atrakcji, aktywności i radości

To nie wszystko co oferuje Winterpol Karpacz Biały Jar. U nas znajdziesz również wypożyczalnię gokartów oraz górskich hulajnóg do zjazdów po stoku. Zjazdów odbywają się trasą nr 3 o długości 1100m w kaskach, które wypożyczane są razem z gokartami lub hulajnogami. Pełen cennik zjazdów znajduje się TUTAJ. A przy dolnej stacji wyciągu i tarasie Bistro & Grill Bar szukaj pełnowymiarowych figur dinozaurów.
Zapraszamy wszystkich którzy goszczą lub będą gościć w Karpaczu do Białego Jaru. Korzystając z okazji życzymy Wam udanego pobytu, pełnego atrakcji, aktywności i radości.

Do zobaczenia w Białym Jarze.
Villa Winterpol Karpacz
  • ul. Turystyczna 5
  • 58-540 Karpacz
Klauzula informacyjna dla osób dokonujących rezerwacji | © 2024 Villa Winterpol. Stworzone przez Rimset.pl